Wypożyczalnia Ślubna
Produkty > POSTUMENTY i WAZONY

thumb
thumb
Postument Przezroczysty wzór 1 110 cm
Nr Katalogowy: 23014

Cena:
100.00 zł brutto
Czyszczenie:
Kupuję
Opis:: Podana cena obejmuje wypożyczenie pojedynczego elementu dekoracyjnego wg przedstawionego powyżej opisu. Zdjęcia przedstawiają przykładowe aranżacje z wykorzystaniem danego elementu. Cena nie obejmuje kompozycji kwiatowych, świec i pozostałych elementów dekoratorskich.
:: Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem naszej strony, sprawdzamy dostępność wybranych elementów i potwierdzamy możliwość rezerwacji w terminie 24 godzin.
:: Realizacji zamówienia dokonujemy na podstawie umowy, którą wysyłamy w ciągu 2 dni od wysłania zapytania oraz po wpłaceniu zadatku (potwierdzenie wpłaty na nasze konto).
:: Zamówiony towar można odebrać z siedziby naszej firmy dnia poprzedzającego uroczystość. Zwrot (nadanie) asortymentu następuje w pierwszy dzień roboczy po uroczystości.
:: Na Państwa życzenie wysyłamy asortyment pod wskazany adres na terenie całej Polski, z wyłączeniem elementów szklanych oraz wielkogabarytowych, które należy odebrać we własnym zakresie z siedziby naszej firmy w Warszawie.
:: Koszty związane z wysyłką i zwrotem zamówionego towaru leżą po stronie zamawiającego.
:: Kwota zamówienia, pomniejszona o równowartość zadatku oraz kaucja ( 25 % wartości wypożyczanych elementów) zostaje wpłacona przez Zamawiającego przed wydaniem towaru lub wysyłką.
:: Kaucja zostaje zwrócona w dniu oddania towaru, o ile elementy nie uległy uszkodzeniu i nadają się do ponownego wykorzystania. Zamawiający odpowiada za uszkodzenia lub braki w towarze do pełnej wartość wypożyczonych elementów.
:: Wypożyczane elementy są czyste i gotowe do użycia.
:: Zwracany towar powinien być wyczyszczony i pozwalający na powtórne użycie.
:: Istnieje możliwość zwrócenia towaru zabrudzonego. W tym przypadku prosimy o zaznaczenie w zamówieniu dodatkowej usługi. Koszt czyszczenia jest podany przy każdym artykule.
:: Towar jest wydawany w opakowaniach, które podlegają zwrotowi i są integralną częścią wypożyczonych elementów.
:: Zamawiający uprawniony jest do korekty umowy najpóźniej na 20 dni przed datą uroczystości, w kwocie nie przekraczającej 10% wartości zamówienia.